Galvenā

Laipni lūgti mūsu auto servisa mājas lapā.

Mūsu auto serviss tika dibināts 1995.gadā. Dibinot to, mēs ņēmām visus automobīļu ekspluatācijas aspektus.

Pēc 11 gadu veiksmīga darba, ir patīkami apzināties, ka tie cilvēki, kas noticēja mums mūsu ceļa sākuma, nav vīlušies savā izvēlē un līdz pat šim brīdim izmanto mūsu auto servisa pakalpojumus.

Mūsu auto servisā ātri un kvalitatīvi paveiks Jūsu automobīļa diagnostiku, dzinēja kapitālo remontu, kvalitatīvu AĀK remontu.

Mēs piedāvājam visa veida remonta, diagnostikas pakalpojumus, kā arī tehniskās apkopes ārzemju marku automašīnām: Audi, Mercedes, Opel, BMW, Skoda, Volkswagen, Toyota, Honda, Nissan, Mazda, Subaru, Ford, Volvo.

Kļūstot par mūsu klientu, Jūs iegūsiet lielisku apkalpošanu, konkurentspējīgas cenas, augstu darba kvalitāti, kas ir līmenī ar automašīnu dīleru centriem. Pastāvīgiem klientiem ir izstrādāta elastīga atlaižu sistēma.

Šo gadu laikā mēs izveidojām augsti kvalificētu kolektīvu, kuram aiz pleciem ir liela praktiskā pieredze automobīļu apkalpošanā, kas gatavs veikt diagnostiku, tehnisko apkopi, jebkuras sarežģītības pakāpes automobīļu metālapstrādes darbus. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi atnākt Jūsu automobīlim palīgā.

Mūsu biznesa pamats - mēs nekad neekonomējam uz kvalitātes, pie tam, mūsu pakalpojumi paliek pieejami visiem iedzīvotāju slāņiem.

Mēs vienmēr ar padziļinātu uzmanību izskatīsim jebkura veida mūsu pasūtītāju nestandartās vēlmes.